كرايه خودرو

كرايه خودروهاي تشريفاتي و لوكس

اگر شما مسافر يا مهمان خارج از كشور داريد مي تواند او را با كرايه خودروي لوكس و ماشين هاي لوكس و تشريفاتي در سطح شهر و كشور استقبال و يا بدرقه و يا اينكه به گردش ببريد. شما براي كارهاي اداري و شركتي و قرارهاي كاري نيز مي توانيد از اين ماشين هاي تشريفاتي استفاده كنيد تا كلاس كاري تان بالا برود.

 

اين روزها با وجود بسياري از موسسات براي اجاره خودروهاي لوكس و مدل روز در دنيا، برخي از افراد ترجيح مي‌دهند براي استفاده از خودروي مورد علاقه خود آنها را اجاره كنند. حتي برخي از ارگان‌هاي دولتي و بخش‌هاي خصوصي نيز، براي ورود مهمانان و سران خارجي به كشور يا براي استفاده مسوولان در داخل كشور، اقدام به اجاره خودروهاي لوكس جهت تشريفات مي‌كنند. با عرضه خودروهاي تشريفاتي در مدل‌هاي مختلف، همه مي‌توانند خودروي دلخواه و متفاوتي را بسته به مقداري كه هزينه مي‌كنند، در اختيار داشته باشد.

به گفته برخي كارشناسان در اين موسسات، خودروهايي كه در حال حاضر، براي تشريفات اجاره گرفته مي‌شوند، اكثراً خودروهايي از قبيل بنز در كلاس‌هاي مختلف، تويوتا لندكروز، تويوتا پرادو و تويوتا كمري هستند.

وقتي در شرايط اقتصادي امروز خودرو آنقدر گران مي‌شود كه قدرت خريد مردم ديگر حريف آن نيست، بازاري به نام «خودروهاي اجاره‌اي» رونق مي‌گيرد. به گفته متصديان اجاره ماشين، اين روزها اجاره خودرو براي مردم بسيار مقرون‌ به‌ صرفه‌ تر از خريد آن است.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۳:۰۸ توسط:زهرا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :